Tak widzimy siebie samych

 • DEBAG to synonim tradycji i innowacji w niemieckim sektorze budowy pieców piekarniczych. Nasze piece to gwarancja żywotności za sprawą najwyższej jakości technicznej.
 • Nasze korzenie sięgają niemieckiego rzemieślnictwa piekarniczego. To właśnie z niego już od ponad 100 lat czerpiemy doświadczenie i kompetencje.
 • Bardzo dokładnie znamy wymagania współczesnych konsumentów w stosunku do chleba i produktów piekarniczych. Z tego powodu jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom z branży rzemieślnictwa piekarniczego, spożywczego handlu detalicznego i gastronomii kompleksowe doradztwo oraz przyszłościowe usługi i produkty aż po kompleksowe rozwiązania systemowe.
 • Marka DEBAG oznacza bowiem: pieczenie to coś więcej.

 

Nasza wizja

Zapewniamy niemiecką jakość piekarniczą, która zaprocentuje w mobilnym świecie.

 

Nasza misja

Wysokiej jakości piece umożliwiające nowoczesne pieczenie Innowacja i tradycja

Konstruujemy i produkujemy najwyższej jakości piece piekarnicze na rynki krajowe i międzynarodowe.

Chcielibyśmy, aby każdego dnia nasze produkty, usługi i procesy stawały się odrobinę lepsze. Nigdy nie ustajemy w drodze do perfekcji. Z tego powodu wciąż pracujemy nad optymalizacją i innowacją, aby zapewnić klientom korzyści wyróżniające ich na tle konkurencji.

Jakość nie stanowi dla nas tylko teoretycznego konstruktu, lecz jest wynikiem ludzkiej pracy i osobistego stosunku do niej. To właśnie dlatego nasi pracownicy, ich wiedza, umiejętności i gotowość do osiągnięć to nasz najważniejszy kapitał, który doceniamy, wspieramy i z którego jesteśmy dumni.

Naszych klientów zachwycamy poprzez:

 • przyszłościowe i tworzące wartość dodaną produkty,
 • skrojone na miarę rozwiązania,
 • kompleksowy serwis
 • i kompetentne doradztwo.

 

Zadowolenie naszych klientów to także nasze zadowolenie. Zawsze myślimy o innowacjach.


Nasze wartości

 

1) Zorientowanie na przyszłość

Zmiany postrzegamy jako szanse.
Aby nasza firma mogła się rozwijać i aby zapewnić sobie długofalowe sukcesy, aktywnie napędzamy zmiany na rynku i zmiany w zakresie technologii. Dzięki temu możemy oferować naszym klientom innowacyjne rozwiązania także w przyszłości, a pracownikom zapewniać atrakcyjne stanowiska.

Przyszłość branży piekarniczej leży nam na sercu. To właśnie dlatego cały czas staramy się znajdować nowe pomysły na to, jak

 • ułatwić naszym klientom pracę, 
 • spełniać potrzeby międzynarodowych, mobilnych konsumentów
 • i dbać o jak najlepsze wyniki procesy pieczenia,
 • a także gwarantować nam samym i naszym klientom ekonomiczne i zoptymalizowane korzyści.

 

2) Wspólnota

Razem jesteśmy silni i świadomi własnego celu.
Mamy przed oczami jasne cele i wspólnie je osiągamy. Naszą współpracę wyróżniają wola osiągnięć i niezawodność, uczciwość oraz wartości. Tylko za sprawą silnej i opartej na zaufaniu współpracy możemy wspólnie dbać o najlepsze rezultaty, z których jesteśmy dumni.

Razem jest po prostu lepiej – a wszystko to dzięki opartej na współpracy i równouprawnieniu więzi w związku przedsiębiorstw.
Do naszej silnej wspólnoty należą też spółki siostrzane ascobloc Gastro-Gerätebau oraz AlexanderSolia. Współpracujemy z nimi na zasadach partnerskich i razem czerpiemy korzyści z powstałej synergii.

Klucz do sukcesu stanowią jednak pracownicy.
Właśnie dlatego dbamy o optymalne i bezpieczne warunki pracy. Motywujemy personel, doceniając go, dając różnorodne szanse rozwoju oraz możliwość dzielenia się własnymi pomysłami. Wykorzystujemy potencjał, wspieramy kompetencje oraz dbamy o jego kwalifikacje poprzez celowe oferty doszkalające.


3) Zaufanie

Mówimy, co robimy i robimy to, co mówimy. 
Stawiamy na jasną i przejrzystą komunikację. Regularnie, w odpowiednim czasie i otwarcie informujemy naszych pracowników, partnerów biznesowych i wspólników na temat rozwoju firmy i tworzymy tym samym podstawy współpracy opartej na zaufaniu.


4) Partnerstwo

Wartość dodana – dla klientów, partnerów i dostawców
Chcielibyśmy spełniać, a najlepiej przewyższać, oczekiwania naszych klientów. To właśnie dlatego skupiliśmy wokół siebie silnych partnerów z branży naukowo-badawczej i stale staramy się optymalizować procesy robocze. Zachęcamy pracowników, by dzielili się swoimi pomysłami. Konstruktywna krytyka jest mile widziana. Pozwala nam stawać się lepszymi, z korzyścią dla naszych klientów, partnerów i dostawców, z którymi utrzymujemy długofalowe stosunki.