Impressum

DEBAG Deutsche Backofenbau GmbH
Dresdener Straße 88
D-02625 Bautzen
Telefon: +49 3591 - 360 0
E-Mail: info@debag.com
Strona internetowa: 
www.debag.com
www.facebook.com/DEBAG.Backofenbau
Nr identyfikacyjny VAT DE 12345678

Nr podatkowy 123/456/00012
Rejestr handlowy B 1011, sąd rejonowy w Dreźnie

Zarząd: Jost Straube, Oliver Theiß, Johannes Willhelm
 

 

Jako dopuszczony uczestnik obrotu gospodarczego firma DEBAG jest certyfikowana przez urzędy celne.
 

Koncepcja, design i opracowanie

Mindbox GmbH
Werner-Hartmann-Str. 5
01099 Drezno
Strona internetowa: www.mindbox.de
E-Mail: info@mindbox.de

Koncepcja merytoryczna i tekst

Kristin Schwabe | Agentur für Marketing und PR-Beratung
Zum Harrasfelsen 19
09669 Frankenberg
Telefon komórkowy: +49 (0)175 / 2423648
E-Mail: schwabe.kristin@gmx.de

 

DEBAG Servicepakete (C) Adobe Stock I Sensvector + blackcatstudio

Prawa autorskie

Treści tej strony są chronione na mocy prawa autorskiego. Wszystkie prawa, w szczególności prawo do zwielokrotniania, tłumaczenia, wykorzystywania w elektronicznych czy też mechanicznych systemach oraz przekazywania strony w każdej formie są zastrzeżone prawem autorskim. Obejmuje to również systematyczną analizę i rozpowszechnianie treści tej strony internetowej.

Wykorzystywanie tekstów, programów i ilustracji, również we fragmentach, wymaga uprzedniej pisemnej zgody DEBAG Deutsche Backofenbau GmbH. W niniejszych materiałach wykorzystywane są zarejestrowane marki, nazwy handlowe i użytkowe. Nawet jeżeli nie są jako takie oznaczone, w pełni obowiązują odpowiednie przepisy ochronne.

Wyłączenie odpowiedzialności

Treści tej strony internetowej są stale sprawdzane i w miarę konieczności aktualizowane. Nie można jednak wziąć odpowiedzialności za szkody powstałe pośrednio lub bezpośrednio w związku z informacjami widniejącymi na stronie internetowej. Użytkownik korzysta z tych stron internetowych lub wszelkich innych powiązanych z nimi linkami stron, a także z ich treści na własne ryzyko.

Te strony internetowe zawierają również informacje od osób trzecich i odwołania do innych witryn. W miarę możliwości jest to odpowiednio oznaczone. Nie ponosimy odpowiedzialności za informacje od osób trzecich.

Teksty informacyjne dotyczące strony internetowej www.debag.com

Rozwiązywanie sporów online

Komisja Europejska udostępnia platformę do pozasądowego rozwiązywania sporów online (platforma OS), którą znajdą Państwo pod adresem www.ec.europa.eu/consumers/odr. Nasz adres e-mail znajdą Państwo w stopce redakcyjnej powyżej. Nie jesteśmy zobowiązani ani gotowi do udziału w procedurze rozstrzygania sporów.

Formularz kontaktowy

Państwa dane są dla nas bardzo ważne i dlatego zostaną wykorzystane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na Państwa zapytanie. W każdej chwili mogą Państwo sprzeciwić się wykorzystaniu Państwa danych osobowych. Państwa dane nie będą przekazywane osobom trzecim. Dalsze informacje podane są w naszej deklaracji o ochronie danych.